Безшовні колготки, панчохи та шкарпетки: для жінок з любов’ю і турботою

Безшовні колготки та панчохи створили неабиякий ажіотаж навколо себе і щодалі, то популярність їх збільшується семимильними кроками. Попит на них існує серед різнофактурної аудиторії: незалежно від віку, смакових вподобань та стильових переваг у вже наявному гардеробі. Жінки та дівчата їх тестують у різних ситуаціях та обирають в якості подарунка, поєднують з різноманітними образами, активно обговорюють та обмінюються досвідом після використання. Однак, хоч як складно у це повірити, уся аудиторія за класикою жанру ділиться на тих, кому подобаються такі вироби, хто ними захоплюється й вважає досконалістю, і тих, хто ставиться до них негативно. У чому причина – невідомо. Можливо, у браку достовірної інформації.

 

Спробуймо зважити всі «за» і «проти», так би мовити, розставити усі крапки над " і ", щоб уже навіть у тих, хто мав непереконливо позитивну думку про безшовні колготки, панчохи та шкарпетки, з’явилося чітке розуміння: варто чи неварто їх купувати.

Особливості та переваги безшовних виробів

Закономірне і цілком логічне бажання кожної жінки – почуватися зручно і завжди за будь-яких умов виглядати на всі 100 %. З цим безшовна панчішно-шкарпеткова продукція справляється на ура. У зручності та естетиці їй немає рівних! Вона й розроблена була спеціально для тих представниць прекрасної статі, які понад усе в одязі цінують поєднання комфорту, елегантності та свободи руху.

Безшовний одяг – це як друга шкіра, що повністю повторює форму тіла, ретельно прилягаючи до нього, але, при цьому, не сковуючи рухів й не нагадуючи про себе у зовсім невідповідний момент. Він дарує відчуття легкості і дуже приємний на дотик. Рівномірно розподіляється на нозі, не сповзає, завдяки відсутності шва на миску, не утворює складок, примножуючи сексуальність та естетику. Оскільки при виготовленні використовується тонка пряжа, готові вироби виглядають також дуже ніжно та жіночно. Носити їх рекомендовано без нижньої білизни.

Поєднання з будь-яким одягом та взуттям – ще одна перевага безшовних колготок та панчіх. Наскільки облягаючим не був би основний одяг (сукні, спідниці тощо), наскільки тонкою б не була його тканина, такі колготки з гладенькою поверхнею з-під нього не будуть випирати швами назовні, адже швів, навіть найменших, немає! А що вже говорити про зручність компонування з різноманітним взуттям, в тому числі, (увага!) з відкритим носком! Завдяки безшовним технологіям тандем колготки + босоніжки став реальністю!

Давайте також згадаємо про різноманіття сучасного асортименту. Можливо, у тих, хто до безшовних виробів ставиться скептично, таке враження склалося із думки, що це стандартно й цікавих варіантів не підібрати. Тоді варто лишити скептицизм у стороні й ознайомитися з різноманіттям трендових форм, кольорів та текстур. Зараз це вже далеко не ті колготки та панчохи, які на самих початках були представлені у єдиному варіанті з поздовжнім заднім швом. Різноманітні сіточки, вишукані візерунки й орнаменти, зокрема, й фактурні, будь-які кольори та їх поєднання (на замітку: зараз у моді яскраві та барвисті) – сьогодні все це втілилося у надзвичайно великому виборі варіантів безшовних виробів. Тож немає ніяких обмежень, як і немає жодних передумов називати таку продукцію нецікавою або стандартною.

 

Що таке панчішно-шкарпеткові вироби без швів?

Підсумовуючи сказане вище, давайте дамо визначення цьому виду одягу. Отож, безшовні панчішно-шкарпеткові вироби (колготки, панчохи, шкарпетки) – це суцільні предмети жіночого гардеробу з абсолютною однорідністю поверхні та відсутністю зайвих деталей і будь-яких швів. Це абсолютно новий вид і, без перебільшень, революція в сфері виробництва одягу. Це цілковита впевненість у бездоганному вигляді та гарантований комфорт у будь-якій ситуації!

 

Круглов’язальне обладнання для виготовлення безшовних панчішно-шкарпеткових виробів

 Виготовлення безшовних колготок та панчіх неможливе без спеціального круглов’язального обладнання. Саме з його появою та завдяки передовим розробкам і технологіям у цій сфері безшовні вироби стали доступними широкій аудиторії.

Тут варто зауважити: колготки без швів не належать до найдешевших, адже й техніки потребує непростої й функціональної, з можливістю перемінного напрямку в’язання. Проте всі ці затрати з надлишком компенсують переваги, про які йдеться вище.

Ось деякі моделі круглов’язальної техніки, що добре зарекомендували себе й які найчастіше обирають виробники безшовних аксесуарів у всьому світі: