Краще обладнання для виготовлення шкарпеток або як «народжуються» шкарпетки?

Шкарпетки - це дрібниця, на якій можна і потрібно заробляти! Якраз таки без цієї дрібниці будь-якій сучасній людині просто не обійтись. Ще в минулі часи країни Радянського Союзу займали перші місця за обсягами продажів та споживання панчішно-шкарпеткових виробів. Безсумнівно, попит на цей товар тільки продовжує зростати. Часом здається, що виробництво, покупки-продажу та носіння шкарпеток - це один з вічних двигунів людства.

Гірка статистика

Статистика свідчить про те, що серйозну нішу в панчішно-шкарпетковому сегменті займає продукція китайських виробників. Це число становить близько 70%. Левову частку становлять і виробники з Польщі, Туреччини, Німеччини, Італії, Єгипту, Англії та інших країн Західної Європи. Ви запитаєте - а де ж наші виробники? Вся суть в тому, що більшість з наших сьогоднішніх або майбутніх бізнесменів навіть не підозрюють про те, що виготовлення шкарпеток може принести чималі гроші. Головна проблема в тому, що багато українських фабрик використовують давно застарілі машини ще "совкових" часів та користуються основним принципом “Європейське обладнання для виготовлення шкарпеток — та навіщо воно взагалі потрібно?”. Це свідчить лише про низьку якість продукції. Так думати не можна! Часи змінюються і ніщо не стоїть на місці. Давайте діяти!

Механізм роботи обладнання

Відразу поставимо вас до відома, що якихось особливих навичок або понадможливостей вам не потрібно! Процес в'язання шкарпеток на сучасному обладнанні повністю автоматизований. Таким чином ви зможете заощадити і на персоналі також. Досить всього декількох хвилин для отримання готової пари шкарпеток будь-якої форми і фасону. У середньому для того, щоб повністю налагодити виробничий процес і отримати високоякісну продукцію, вам потрібно витратити близько 2-3 років. Витрати на обладнання для виготовлення шкарпеток окупаються швидкими темпами. Сам процес складається з декількох етапів - вив'язування основи з незакритим миском, зашивання миска, термофіксація, пошивка етикетки і запаковування. Звучить просто, чи не так?

Де купувати?


Якщо ви все-таки вирішили інвестувати гроші в обладнання для виготовлення шкарпеток - вітаємо вас з правильним рішенням! На якій марці варто зупинитися? Якщо ви хочете заощадити, що не є дуже добре, то можете зупинитись на марках китайського виробництва. Але найнадійнішим та найбільш якісним можна по праву вважати обладнання від італійських виробників. Це торгові марки Sangiacomo, Vartex і Knitting Service. Дані підприємства вже більше 20 років перебувають на ринку панчішно-шкарпеткового виробництва і відмінно зарекомендували себе на світовому рівні. Можете відкинути всі сумніви і бути впевнені в цих виробниках.

Бажано відразу купувати двоциліндровий в'язальний автомат. Він дозволить вам виготовити шкарпетки різної щільності, використовуючи пряжу різних кольорів і видів. Не знаєте до кого звернутися? ПП Патько А. М. пропонує своїм майбутнім клієнтам великий асортимент обладнання для виготовлення шкарпеток різних видів. Ви можете в будь-який зручний час звернутися до організації за допомогою і вам швидко нададуть професійну консультацію стосовно будь-якого питання. Тут чудово знають, як допомогти будь-якому підприємцю або сильному гравцеві на ринку. Почніть спільне співробітництво з ПП Патько А. М. вже сьогодні. Купуйте обладнання для виготовлення шкарпеток тут!